Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2014/2015

2015-06-02 Podsumowanie VII EUROPEJSKIEGO TYGODNIA SPORTU DLA WSZYSTKICH

Zespół Szkół w Ustroniu Morskim oraz Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” włączyli się w organizację VII Europejskiego Tygodnia Sportu organizowanego w Gminie Ustronie Morskie w dniach 26 maja – 1 czerwca. Organizatorzy przeprowadzili następujące rozgrywki sportowe, w których najlepsi okazali się:

- Sztafety wahadłowe dla uczniów kl. I SP:
I miejsce: kl. I „b”
II miejsce: kl. I „c”
III miejsce: kl. I „a”
 
- Międzyklasowy Turniej gry w „Dwa ognie” dla kl. II – III SP:
I miejsce: kl. III „b”
II miejsce: kl. II „a”
III miejsce: kl. II „b”
 
- Trójbój lekkoatletyczny dla uczniów szkoły podstawowej:
dziewczęta:
I miejsce: Martyna Nowak
II miejsce: Klaudia Ziółek
III miejsce: Marta Walkowiak
chłopcy:
I miejsce: Wiktor Makowski
II miejsce: Tomasz Kotliński
III miejsce: Oskar Malarewicz
 
- Rodzinne Sztafety Pływackie – rozegrane w trzech kategoriach wiekowych: 
kl. I – III SP:
I miejsce: Damian Kubiak z bratem Rafałem Kubiakiem
II miejsce: Nicole Roszczyńska z tatą p. Andrzejem Roszczyńskim
III miejsce: Maria Makowska z bratem Jakubem Makowskim
kl. IV – VI SP:
I miejsce: Wiktor Makowski z bratem Jakubem Makowskim
II miejsce: Tomasz Kotliński z tatą p. Jerzym Kotlińskim
III miejsce: Rafał Kubiak z bratem Damianem Kubiakiem
kl. I – III Gim.:
I miejsce: Jakub Makowski z siostrą Marią Makowską
 
- Test Coopera – rozegrany w trzech kategoriach wiekowych: kl. IV – VI, I – III Gim. i mieszkańcy gminy.
kl. IV – VI SP:
dziewczęta:
I miejsce: Martyna Nowak
II miejsce: Klaudia Ziółek
chłopcy:
I miejsce: Wiktor Makowski
II miejsce: Tomasz Kotliński
III miejsce: Beniamin Kochman
kl. I – III Gim.:
dziewczęta: 
I miejsce: Martyna Żuchowska
II miejsce: Julia Szubert
III miejsce: Marta Znamiec
chłopcy:
I miejsce: Sebastian Żuchowski
II miejsce: Jakub Makowski
 
- Finał Szkolnej Ligii Siatkówki Gimnazjalistów:
I miejsce: kl. III ,,a”
II miejsce: III „b”
III miejsce: I „a”
 
- Trójbój lekkoatletyczny dla uczniów gimnazjum:
dziewczęta: 
I miejsce: Maja Piesik
II miejsce: Martyna Żuchowska
III miejsce: Julia Wincza
chłopcy:
I miejsce: Sebastian Żuchowski

- Turnieje mini piłki siatkowej dla uczniów kl. III – VI szkoły podstawowej:
Kategorie: 
roczniki 2004/2005 (kl. III – IV) – gra jedynkami
dziewczęta:
I miejsce: Angelika Wiśniewska
II miejsce: Iwona Woszczak
III miejsce: Nicole Roszczyńska
chłopcy:
I miejsce: Robert Żolik
II miejsce: Krzysztof Zając
III miejsce: Wojciech Bernat
roczniki 2002/2003 (kl. V – VI)  – gra dwójkami
dziewczęta:
I miejsce: Martyna Nowak i Zofia Haratyk
II miejsce: Anna Radka i Klaudia Ziółek
III miejsce: Kinga Szulecka i Kamila Kameduła
chłopcy:
I miejsce: Wiktor Makowski i Tomasz Kotliński
II miejsce: Beniamin Kochman i Tomasz Borowski
III miejsce: Paweł Tomoń i Bartosz Socha
 
- Rodzinny Turniej Badmintona:
Kategorie:
kl. IV – VI SP:
I miejsce: Antoni Szklarski z tatą p. Mariuszem Szklarskim
II miejsce: Marta Walkowiak z tatą p. Marcinem Walkowiakiem
III miejsce: Martyna Nowak z p. Michaelem Nowakiem 
kl. I – III Gim.:
I miejsce: rodzina Kordowskich
II miejsce: rodzeństwo Martyna Żuchowska i Sebastian Żuchowski
III miejsce: Julia Wincza z tatą p. Wiesław Wincza
 
Share |
Czytaj także:
Podsumowanie konkursu ,,Najlepszy uczeń - sportowiec"
Razem z końcem roku szkolnego w Zespole Szkół zakończyła się kolejna edycja konkursu „Najlepszy uczeń – sportowiec” szkoły podstawowej i gimnazjum.
czytaj więcej »
Świadectwa, nagrody, kwiaty i pożegnania
 Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań i pożegnań.  czytaj więcej »
Najmłodsi zakończyli rok szkolny
Zakończenie roku szkolnego to doskonała okazja, aby wyróżnić tych uczniów, którzy pilną i systematyczną nauką oraz udziałem w konkursach i zawodach sportowych osiągnęli wysokie wyniki. czytaj więcej »
Uroczyste zakończenie roku klas IV - VI
Koniec roku szkolnego, pożegnanie absolwentów klas VI jest okazją, aby zaprezentować efekty pracy uczniów, nauczycieli i rodziców. czytaj więcej »
Wychowanie morskie wciąż aktualne
 Po raz siódmy uczniowie naszego gimnazjum znaleźli się w gronie laureatów konkursu plastyczno-literackiego z cyklu „Morze a moja duża i mała Ojczyzna”. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<październik 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl