Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2016/2017

2017-04-27 Powiatowe bieganie

Powiatowe Biegi Przełajowe z okazji Święta Konstytucji 3 Maja z udziałem 179 biegaczy ze szkół podstawowych i gimnazjalnych reprezentujących: Szkołę Podstawową nr 8 w Kołobrzegu, Zespół Szkół we Wrzosowie, Zespół Szkół w Czerninie i Zespół Szkół w Ustroniu Morskim rozpoczęły cykl imprez sportowo – rekreacyjnych organizowanych w ramach obchodów Dni Ustronia Morskiego. Organizatorami wydarzenia byli Zespół Szkół w Ustroniu Morskim, Uczniowski Klub Sportowy ,,Sokół” oraz Urząd Gminy Ustronie Morskie. Imprezę wsparli finansowo Państwo Hofman oraz anonimowy sponsor, który ufundował nagrody, kiełbaski i soczki. Najlepsi otrzymali medale, upominki w postaci artykułów szkolnych oraz dyplomy.

 
Wyniki sportowej rywalizacji – najlepsze „trójki”:
Dziewczęta – rocznik 2009 i mł.:
1. Oliwia Surdyk – ZS Ustronie Morskie
2. Maja Dudek – ZS Ustronie Morskie
3. Wiktoria Szymanek
Chłopcy – rocznik 2009 i mł.:
1. Jakub Żeromski – ZS Ustronie Morskie
2. Wojciech Pilarski – ZS Ustronie Morskie
3. Jeremi Gutkowski
Dziewczęta – rocznik 2008:
1. Karolina Nowakowska
2. Jagoda Rosół
3. Amelia Klukowska – ZS Ustronie Morskie
Chłopcy – rocznik 2008:
1. Sammy Dudek – ZS Ustronie Morskie
2. Bartosz Kałwak
3. Filip Zawadzki
Dziewczęta – rocznik 2007:
1. Maria Makowska – ZS Ustronie Morskie
2. Roksana Hofman – ZS Ustronie Morskie
3. Laura Pietrzak – ZS Ustronie Morskie
Chłopcy – rocznik 2007:
1. Kacper Majcher
2. Szymon Pindel – ZS Ustronie Morskie
3. Igor Szostak
Dziewczęta – rocznik 2006:
1. Alicja Szubert – ZS Ustronie Morskie
2. Marta Napieralska
3. Patrycja Janicka
Chłopcy – rocznik 2006:
1. Dawid Łaska
2. Patryk Kwiatkowski
3. Paweł Kupicha
Dziewczęta – rocznik 2005:
1. Sonia Staszak – ZS Ustronie Morskie
2. Daria Rosół
3. Laura Madrian
Chłopcy – rocznik 2005:
1.Maciej Juszczak
2. Mikołaj Szymanek
3. Alan Siciuk
Dziewczęta – rocznik 2003 – 2004:
1. Patrycja Matuszewska
2. Maria Sochacka – ZS Ustronie Morskie
3. Maja Siciuk
Chłopcy – rocznik 2003 – 2004:
1. Sylwester Matuszewski 
2. Wojciech Bedus – ZS Ustronie Morskie
3. Oskar Malarewicz – ZS Ustronie Morskie
Dziewczęta – rocznik 2001 – 2002:
1. Nikola Łukaszewska
2. Daria Jędrzejewska – ZS Ustronie Morskie
3. Nadia Caban – ZS Ustronie Morskie
Chłopcy – rocznik 2001 – 2002:
1. Patryk Czekierda
2. Tomasz Kotliński – ZS Ustronie Morskie
3. Wiktor Makowski – ZS Ustronie Morskie
 
dodane przez: Monika Regińska

Share |
Czytaj także:
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
23 czerwca  uczniowie Szkoły Podstawowej pożegnali rok szkolny 2016/2017 uroczystym apelem na sali gimnastycznej. czytaj więcej »
To był już ostatni taki rok szkolny
 Na zakończenie roku tradycyjnie były podziękowania, kwiaty, przemówienia, życzenia miłych wakacji i tym razem także nieco smutku, bo w gimnazjum był to już ostatni taki rok szkolny.  czytaj więcej »
List Prezesa KRUS
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie przesłał listr Prezesa KRUS adresowany do rolników i ich dzieci. czytaj więcej »
Zakończenie roku szkolnego
 Dyrektor Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim zaprasza na uroczyste zakończenie roku. czytaj więcej »
Sezon pływacki zamknięty
Najważniejsze zawody w sezonie miały miejsce na ostatnich zajęciach w tym roku szkolnym w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym „Helios” w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<grudzień 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl