Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2014/2015

2015-04-30 Powiatowe Biegi Przełajowe z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

Zespół Szkół w Ustroniu Morskim, Urząd Gminy Ustronie Morskie i Uczniowski Klub Sportowy ,,Sokół” Ustronie Morskie byli organizatorami Powiatowych Biegów Przełajowych z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. W rozegranych w parku w Ustroniu Morskim zawodach uczestniczyło 229 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych reprezentujących szkoły: Zespół Szkół w Ustroniu Morskim, Zespół Szkół w Dygowie, Zespół Szkół w Drzonowie i Szkołę Podstawową w Czerninie. Najlepsi otrzymali medale, dyplomy i nagrody w postaci artykułów szkolnych i wejściówek na basen. Dla wszystkich uczestników zawodów organizatorzy przygotowali kiełbaski i soczki.

Najlepsze ,,dziesiątki" zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych:

- dziewczęta – kl. I SP (roczniki 2007 i mł.) – ok. 400 m

1. Laura Pietrzak – SP Ustronie Morskie
2. Roksana Hofman – SP Ustronie Morskie
3. Amelia Pszczoła – SP Drzonowo

4/5. Maria Makowska – SP Ustronie Morskie
4/5. Martyna Strzechmińska – SP Drzonowo
5. Julia Rychlińska – SP Czernin
6. Aleksandra Kędziora – SP Czernin
7. Karolina Matuszewska – SP Czernin
9. Oliwia Pietrzak – SP Ustronie Morskie
10. Wiktoria Kazimierczak – SP Ustronie Morskie


- chłopcy – kl. I SP (roczniki 2007 i mł.) – ok. 400 m
1. Jakub Kowalczyk – SP Drzonowo
2. Kacper Majcher – SP Czernin
3. Hubert Gołuchowski – SP Drzonowo

4. Cezary Nowak – SP Czernin
5. Leszek Jaruzel – SP Dygowo
6. Dawid Kowalczyk – SP Czernin
7. Krzysztof Głogowski – SP Czernin
8. Damian Kuchna – SP Dygowo
9. Mateusz Babula – SP Drzonowo
10. Igor Szostak – SP Czernin

 - dziewczęta – kl. II SP (rocznik 2006) – ok. 400 m

1. Julia Czekierda – SP Dygowo
2. Alicja Szubert – SP Ustronie Morskie
3. Marta Napieralska – SP Czernin

4. Julia Iwan – SP Ustronie Morskie
5. Klaudia Kręglewska – SP Ustronie Morskie
6. Joanna Nawrocka – SP Ustronie Morskie
7. Bernadetta Cap – SP Ustronie Morskie
8. Julia Sobczak – SP Czernin
9. Julia Wenta – SP Dygowo
10. Weronika Świderek – SP Czernin

- chłopcy – kl. II SP (rocznik 2006) – ok. 400 m

1. Dawid Łaska – SP Czernin
2. Michał Woźniak – SP Drzonowo

3. Ignacy Górnowski – SP Ustronie Morskie
4. Kamil Garwoliński – SP Dygowo
5. Jakub Michalski – SP Czernin

6. Mateusz Dziedzic – SP Drzonowo
7. Seweryn Stosik – SP Dygowo
8. Sebastian Pawlak – SP Ustronie Morskie
9. Kacper Granatowski – SP Drzonowo
10. Ernest Caban – SP Ustronie Morskie

 - dziewczęta – kl. III SP (rocznik 2005) – ok. 400 m

1. Weronika Folcik – SP Dygowo
2. Natalia Bodzioch – SP Ustronie Morskie
3. Oliwia Majcher – SP Dygowo
4. Pola Dziuba – SP Dygowo
5. Laura Madrian – SP Czernin
6. Sonia Staszak – SP Ustronie Morskie
7. Martyna Lipiec – SP Drzonowo
8. Daria Rosół – SP Czernin
9. Lena Michałowska – SP Ustronie Morskie
10. Zofia Wierzbicka – SP Ustronie Morskie

 - chłopcy – kl. III SP (rocznik 2005) – ok. 400 m

1. Krzysztof Wincza – SP Ustronie Morskie
2. Mikołaj Szymanek – SP Czernin
3. Oskar Rękas – SP Ustronie Morskie
4. Jakub Pszczoła – SP Drzonowo
5. Oskar Wrześniewski – SP Dygowo
6. Nikodem Kuchna – SP Dygowo
7. Krzysztof Zając – SP Ustronie Morskie
8. Jakub Duszyński – SP Drzonowo
9. Wojciech Bernat – SP Ustronie Morskie
10. Igor Krakowski – SP Ustronie Morskie

- dziewczęta – kl. IV – V SP (roczniki 2004 – 2003) – ok. 900 m

1. Amanda Rosół – SP Czernin
2. Adriana Łyżwa – SP Drzonowo
3. Oliwia Sobieszek – SP Czernin
4. Patrycja Matuszewska – SP Czernin
5. Angelika Zalewska – SP Czernin
6. Irmina Bączkowska – SP Dygowo
7. Kamila Kameduła – SP Ustronie Morskie
8. Amelia Zarzycka – SP Czernin
9. Julia Ryczkowska – SP Czernin
10. Dominika Puzyna – SP Czernin

 - chłopcy – kl. IV – V SP (roczniki 2004 – 2003) – ok. 900 m

1. Sylwester Matuszewski – SP Czernin
2. Jakub Wojciuk – SP Drzonowo
3. Mateusz Piechocki – SP Drzonowo
4. Wojciech Bedus – SP Ustronie Morskie
5. Robert Żolik – SP Ustronie Morskie
6. Adrian Byszewski – SP Drzonowo
7. Łukasz Stępień – SP Czernin
8. Szymon Laskowski – SP Drzonowo
9. Jakub Marciniak – SP Drzonowo
10. Kacper Tekiel – SP Dygowo

 - dziewczęta – kl. VI SP – I Gim. (roczniki 2002 – 2001) – ok. 900 m
1. Marcelina Szpak – Gim. Dygowo
2. Wiktoria Dziekańska – Gim. Drzonowo
3. Oliwia Bociańska – SP Czernin
4. Natalia Szymańska – SP Czernin
5. Martyna Bereda – SP Drzonowo
6. Martyna Nowak – SP Ustronie Morskie
7. Oliwia Kowalska – SP Drzonowo
8. Aleksandra Piesik – Gim. Drzonowo
9. Ewa Bączkowska – Gim. Dygowo
10. Julia Świżek – SP Drzonowo

 - chłopcy – kl. VI SP – I Gim. (roczniki 2002 – 2001) – ok. 900 m
1.Daniel Makowski – Gim. Ustronie Morskie
2.Andrzej Źiółkowski – Gim. Ustronie Morskie
3.Remigiusz Kręglewski – Gim. Ustronie Morskie
4/5. Arkadiusz Taramas – Gim. Ustronie Morskie
4/5. Arkadiusz Waliński – Gim. Czernin
6.Wiktor Makowski – SP Ustronie Morskie
7. Rafał Gawryś – Gim. Dygowo
8. Beniamin Kochman – SP Ustronie Morskie
9. Konrad Kwiatkowski – SP Dygowo
10. Jakub Piątek – Gim. Dygowo

 - dziewczęta – kl. II – III Gim. (roczniki 2000 – 1999) – ok. 900 m

1. Martyna Żuchowska – Gim. Ustronie Morskie
2. Julia Szubert – Gim. Ustronie Morskie
3. Daria Wiśniewska – Gim. Ustronie Morskie

4. Marta Kowalska – Gim. Drzonowo
5. Marta Znamiec – Gim. Ustronie Morskie

6. Karolina Marchewka – Gim. Drzonowo
7. Julia Wincza – Gim. Ustronie Morskie
8/9. Natalia Aleksiak – Gim. Ustronie Morskie
8/9. Maja Piesik – Gim. Ustronie Morskie
10. Oliwia Żytowiecka – Gim. Ustronie Morskie


- chłopcy – kl. II – III Gim. (roczniki 2000 – 1999) – ok. 1800 m
1. Bartosz Byszewski – Gim. Drzonowo
2. Maciej Łaska – Gim. Dygowo
3. Sebastian Żuchowski – Gim. Ustronie Morskie
4. Igor Łuciów – Gim. Dygowo
5. Tomasz Leszczyński – Gim. Drzonowo
6. Damian Wawrynowicz – Gim. Drzonowo
7. Józef Siostrzynkowski – Gim. Drzonowo
8. Wojciech Bielak – Gim. Ustronie Morskie
9. Cezary Kopiel – Gim. Ustronie Morskie
10. Dawid Fryzowicz – Gim. Dygowo

 

Share |
Czytaj także:
Podsumowanie konkursu ,,Najlepszy uczeń - sportowiec"
Razem z końcem roku szkolnego w Zespole Szkół zakończyła się kolejna edycja konkursu „Najlepszy uczeń – sportowiec” szkoły podstawowej i gimnazjum.
czytaj więcej »
Świadectwa, nagrody, kwiaty i pożegnania
 Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań i pożegnań.  czytaj więcej »
Najmłodsi zakończyli rok szkolny
Zakończenie roku szkolnego to doskonała okazja, aby wyróżnić tych uczniów, którzy pilną i systematyczną nauką oraz udziałem w konkursach i zawodach sportowych osiągnęli wysokie wyniki. czytaj więcej »
Uroczyste zakończenie roku klas IV - VI
Koniec roku szkolnego, pożegnanie absolwentów klas VI jest okazją, aby zaprezentować efekty pracy uczniów, nauczycieli i rodziców. czytaj więcej »
Wychowanie morskie wciąż aktualne
 Po raz siódmy uczniowie naszego gimnazjum znaleźli się w gronie laureatów konkursu plastyczno-literackiego z cyklu „Morze a moja duża i mała Ojczyzna”. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<październik 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl