2023-03-13

Konkurs z okazji Dnia Św. Patryka

Z okazji zbliżającego się święta Dnia Św. Patryka, w naszej szkole został zorganizowany konkurs językowo-plastyczny.
Dla uczniów klas 1-3- "Picture in the word"
Należy zilustrować znaczenie angielskiego wyrazu, np.słowo "coffee" wykleić ziarenkami kawy.
Dla uczniów klas 4-8- "Idiom in the picture"
Należy zilustrować znaczenie angielskiego idiomu (powiedzenia), np "Have butterflies in the stomach". Na pracy musi być umieszczony po angielsku idiom + ilustracja.
Technika i forma wykonania pracy dowolna.
Termin oddania prac-do 15 marca (środa).
Prace należy dostarczyć do nauczycieli języka angielskiego.

Dla uczniów klas 1-3- "Picture in the word"
Dla uczniów klas 4-8- "Idiom in the picture"
Technika i forma wykonania pracy dowolna.
Termin oddania prac-do 15 marca (środa).
Prace należy dostarczyć do nauczycieli języka angielskiego.