2015-05-15

Wyniki konkursu English is easy

5 maja szóstka uczniów naszej szkoły podstawowej (Marta Walkowiak, Anna Radka, Nadia Caban, Rafał Kubiak, Marta Ciba, Julia Nowicka) wzięła udział w I Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „English is easy”. Nasza szkoła jest organizatorem tego konkursu. Patronat honorowy nad konkursem sprawuje Kuratorium Oświaty w Szczecinie oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim.
Do konkursu przystąpili uczniowie takich szkół jak: Szkoła Podstawowa nr 3 z Kołobrzegu, Szkoła Podstawowa nr 4 z Kołobrzegu, Szkoła Podstawowa nr 6 z Kołobrzegu, Szkoła Podstawowa z Tymienia, Szkoła Podstawowa z Czernina.  W sumie do konkursu przystąpiło 34 uczniów.
Uczniowie rozwiązywali test leksykalno – gramatyczny (uczniowie pisali test w swoich macierzystych szkołach – wszyscy 5 maja o godzinie 8.00).
Komisja konkursowa w składzie: P. Agnieszka Socha i p. Dabrówka Olejnik wyłoniła zwycięzców.
Oto wyniki:
I miejsce zajęła Maria Wardak - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kołobrzegu
II miejsce zajął Patryk Poszytek – Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu
III miejsce zajęła Natalia Ziomko - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kołobrzegu

Najlepiej z uczniów reprezentujących naszą szkołę wypadła w konkursie Marta Walkowiak zajmując 9 miejsce.

Fundatorem nagród w konkursie są wydawnictwa językowe: Macmillan oraz Oxford University Press.