2021-10-06

Samorząd Uczniowski wybrany

W pierwszym dniu października odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. W szranki stanęli przedstawiciele niemal wszystkich klas.  Wybory przebiegały w dwóch turach. Jako pierwsi swoich przedstawicieli wybrali uczniowie klas 1-3. Zwycięska trójka to: Filip Gontek, Laila Darabasz i Julia Regińska. W wyborach przedstawicieli klas 4-8 łącznie oddano 185 ważnych głosów. Nad prawidłowością wyborów czuwała komisja, która  po skończonym głosowaniu zliczyła głosy.  Wybory wygrała Marcelina Kmiecik vel Kaczmarek uzyskując 66 głosów. W skład samorządu wchodzą ponadto: Laura Pietrzak (53 głosy), Kornel Kręglewski (45 głosów), Hanna Kurz (38 głosów). Gratulujemy zwycięzcom i życzymy owocnej pracy na rzecz naszej szkolnej wspólnoty!