Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2017/2018

2018-02-06 Śródroczne podsumowanie

5 lutego odbyły się apele podsumowujące I półrocze roku szkolnego 2017/2018. Przedstawiciele Samorządów Uczniowskich zaprezentowali wyniki klasyfikacji śródrocznej.

Wśród 90 uczniów edukacji wczesnoszkolnej 44 uczniów wyróżnia się w nauce i zachowaniu. Należą do nich :

z klasy 1 a : Oskar Kieruzel, Zofia Lewandowska, Bartosz Madejsza, Wiktor Magda, Zoja Marchlewska, Blanka Masiak, Olga Męch, Martyna Michalska, Zuzanna Nowak , Pola Pluta.

z klasy 1 b : Maria Adamczewska, Amelia Bujniewicz, Wiktoria Gołuch, Noemi Grobelska, Arina Hariacha, Maja Holz, Julia Markiewicz, Konrad Płomiński, Roksana Tataro,

z klasy 1 c : Zuzanna Zatorska, Kamil Małyszewicz, Antoni Klukowski, Julia Kotlińska, Natasza Grzebielucha, Nicola Tucesku, Weronika Ignaczyńska, Magdalena Wardzińska, Maja Brzezińska, Kacper Matejek,

z klasy 2 a : Maja Dudek, Filip Suder – Maksymowicz,

z klasy 3 a :  Borys Struszczak, Liliana Lewosińska, Oliwia Iwanowska, Dawid Wróblewski, Igor Rymaszewski, Karolina Kobel,

zz klasy 3 b : Sara Hofman, Amelia Klukowska, Urszula Madejsza, Aleksy Stańczak, Oliwia Surdyk, Aleksandra Windorpska, Zuzanna Miller.

Najwyższą frekwencję 93,94 % uzyskała klasa 2 a – wychowawca p. Małgorzata Budka.

7  uczniów nie opuściło ani jednego dnia nauki.  Są to: Antoni Klukowski, Kacper Matejek i Dominik Shlegel z klasy Ic, Borys Groński z IIa, Oliwia Iwanowska i Maja Rojek z IIIa, Amelia Klukowska z IIIb,

Prezentacja wyników klasyfikacji w klasach IV – gimnazjum wzbogacona została o scenki humorystyczne w wykonaniu uczniów klasy 5 a, 6a i 6b, przygotowane pod kierunkiem p. Adama Depta.

Najwyższą średnią ocen śródrocznych 5,80 uzyskała Anna Radka z klasy IIIB gimnazjum, najlepszą klasą w szkole okazała się klasa Va ze średnią 4,88. Wysoką średnią ocen uzyskały klasy 5a – 4,88, 4a – 4,65 i 4c – 4,52, wśród klas gimnazjalnych klasa IIIB uzyskała średnią 4,44.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje bardzo wysoka frekwencja klasy 7 a – 96%, na drugim i trzecim miejscu w tym rankingu znalazły się klasy 4c- 94,8% i 4b – 94,77%. Wśród uczniów klas starszych  9 uczniów utrzymało 100% frekwencję.  Są to :  Angelika Plesiak 4 a, Bartłomiej Ciania 4 c, Igor Krakowski 6 b, Blanka Grońska i Wiktoria Pietrzak 7 a, Patrycja Zasada 2 A, Marcel Nowicki, Wiktor Proć i Izabela Szczepaniak z klasy 3 B.

Aż 79 uczniów klas IV-VII i gimnazjum uzyskało średnią ocen  4,75 i powyżej :

4a : Zuzanna Bolechowska, Mateusz Ciba, Patrycja Dojka, Sammy Dudek, Maria Makowska, Antonina Oksenfeld, Matylda Stróżyna, Małgorzata Zając,

4b : Roksana Hofman, Marcelina Kmiecik vel Kaczmarek, Bartosz Lewandowski, Kinga Szydłowska,

4c : Bartłomiej Ciania, Marek Dmowski, Julia Dziewulska, Justyna Klimorowska, Korneliusz Kręglewski, Laura Pietrzak, Tobiasz Saraban, Agata Stanisławczyk, Mateusz Świecki,

5a : Martyna Basarab, Maria Cholewińska, Julia Iwan, Klaudia Kręglewska, Bartosz Małyszewicz, Nikola Małyszewicz, Joanna Nawrocka,  Anastazja Olejnik, Krystian Radatz, Weronika Walkowiak, Karol Wolniewicz,

5b : Bernadetta Cap,  Mateusz Macko,  Aleksandra Michalska,  Piotr Radka,

6a : Mija Dudek, Maksym Kalociński, Damian Kubiak, Maria Lewandowska,  Nikola Lipska, Mateusz Olejnik, Nicole Roszczyńska, Sonia Staszak,

6 b : Wojciech Bernat,  Lena Michałowska, Zuzanna Pytloch, Oskar Rękas, Kaja Sola, Aniela Szklarska, Aleksandra Sałach, Krzysztof Wincza,   

7a : Blanka Grońska, Wiktoria Pietrzak, Tymoteusz Saraban,

7b : Bartosz Budny,  Marta Ciba, Aleksandra Kruszyńska, Nikola Liszka, Wiktoria Rudzka, Kuba Węclewski,

2A : Wojciech Bedus, Jakub Kisiel, Marta Kucharycz, Aleksandra Lipska, Karina Wachowicz, Patrycja Zasada,

3A : Patryk Górnowski, Sara Kubala, Angelika Szulc, Jagoda Walasek, Klaudia Ziółek

3B : Nadia Caban, Zofia Haratyk, Tomasz Kotliński, Marcel Nowicki, Wiktor Proć, Anna Radka, Monika Stańczyk.

Wśród największych sukcesów w konkursach należy wyróżnić zakwalifikowanie się do finału wojewódzkiego konkursów przedmiotowych Anny Radka w konkursie historycznym i Krystiana Radatza w konkursie języka niemieckiego.

                                         

                            

                                                                                                                                            

Share |
Czytaj także:
Wakacyjne życzenia
Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania. czytaj więcej »
Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!
22 czerwca zakończył się rok szkolny 2017/2018. Na uroczystym podsumowaniu nie zabrakło nagród, dyplomów, wyróżnień oraz wzruszeń związanych z pożegnaniami. czytaj więcej »
Sportowiec roku szkolnego 2017/2018
Na uroczystości zakończenia roku szkolnego roztrzygnięto konkurs na "Najlepszego ucznia - sportowca Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Ustroniu Morskim" w roku szkolnym 2017/2018. czytaj więcej »
Darmowe "wejściówki" na basen
W okresie wakacji członkowie sekcji pływackiej UKS "Sokół" dzięki życzliwości Dyrektora GOSiR w Ustroniu Morskim mogą za darmo korzystać z basenu. czytaj więcej »
Sportowy „Turniej Trójmagiczny”
 W dniach 18 – 20 czerwca odbył się zorganizowany przez samorząd gimnazjum sportowy „Turniej Trójmagiczny”.  czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<październik 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl