2013-12-12

Próbne egzaminy gimnazjalne z Operonem

10 grudnia rozpoczęła się seria egzaminów próbnych z OPERONEM. Gimnazjaliści podczas pierwszego dnia  sprawdzali swoją wiedzę z języka polskiego, historii oraz wiedzy o społeczeństwie.
Wczoraj uczniowie pisali próbny egzamin gimnazjalny z części matematyczno-przyrodniczej. Część matematyczno-przyrodnicza składa się z zadań z zakresu matematyki oraz zadań z zakresu przedmiotów przyrodniczych: biologii, chemii, fizyki i geografii.
Dzisiaj trzeci dzień próbnych egzaminów i czas na języki obce. Uczniowie trzecich klas gimnazjum pisali poziom podstawowy i poziom rozszerzony wybranego przez siebie języka obcego.
W ten sposób gimnazjaliści przygotowują się do prawdziwego egzaminu gimnazjalnego, który odbędzie się w kwietniu. O wynikach próbnego egzaminu gimnazjalnego uczniowie i rodzice zostaną poinformowani podczas najbliższego zebrania, a  porównanie wyniku naszych uczniów z wszystkimi piszącymi otrzymamy w lutym.