2021-04-30

Wiosenny Turniej Mini Piłki Siatkowej

Członkowie Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokół” sekcji siatkarskiej rozegrali kolejny turniej, tym razem Wiosenny Turniej Mini Piłki Siatkowej dla dziewcząt i chłopców z roczników 2011 – 2013. Do sportowych zmagań w grze „jeden na jednego” przystąpiło piętnaścioro młodych siatkarek i siatkarzy. Pojedynki stały na dobrym poziomie i dostarczyły młodym sportowcom sporo emocji, walki na boisku toczyły się do ostatnich sekund spotkań. Organizatorzy za sumienną pracę na treningach postanowili wszystkim zawodniczkom i zawodnikom  przyznać ex aequo pierwsze miejsce i w jednakowy sposób nagrodzić wszystkich uczestników turnieju, co bardzo spodobało się dzieciom. Postawa zawodników podczas współzawodnictwa i wyniki rozgrywek posłużą trenerowi Krzysztofowi Grzywnowiczowi do dalszej pracy. W zawodach udział wzięli: Laura Pietrusz, Katarzyna Skonieczna, Pola Marciniak, Magdalena Kalińska, Julia Regińska, Wiktoria Wróblewska, Filip Gontek, Remigiusz Iwan, Zuzanna Kowalczyk, Gabriela Krauze, Wiktoria Ciborowska, Laila Darabasz, Amelia Kowalczyk, Hanna Gnieciak i Matylda Wiśniewska. Gratulacje! Organizacja konkursu możliwa była dzięki dotacji Urzędu Gminy Ustronie Morskie dla UKS "Sokół.