Już niedługo święta...

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły, magiczny… Czas dobroci, refleksji nad tym co ważne i istotne. W oczekiwaniu na święta, 18 grudnia w naszej szkole zorganizowano przedstawienie pt.”Stara Bombka” i kiermasz bożonarodzeniowy, które wprowadziły atmosferę najpiękniejszych w roku świąt. W przedstawieniu udział wzięli :
Stara Bombka – pani Barbara Michalska – rodzic’,
Bombka 2 – pani Agnieszka Małetko – nauczyciel,
Nowa Bombka – Lena Michałowska,
Anioł – Maria Lewandowska,
Czub – Mateusz Olejnik,
Dzieci: Anastazja Olejnik, Weronika Walkowiak, Aniela Szklarska,Łańcuch : Damian, Julia, Zuzanna, Kacper, Dominik, Maria, Noemi, Julia, Amelia, Pola, Zofia, Nikola, Martyna,
Reżyseria – p. Agnieszka Krahl,
Scenografia – p. Agnieszka Krahl i p. Sylwia Budna,
Kostiumy – p. Danuta Lewosińska,
Pomoc techniczna – Damian Kubiak.
O oprawę muzyczną zadbał chór w składzie : Angelika, Oliwia, Maja, Sara, Eliza, Ola, Oskar, Maja, Wiktoria, Lena, Bernadetta, Oliwia, Julia, Martyna, Nikola, Klaudia, Marta pod kierunkiem pani Sylwii Budnej. Dziękujemy rodzicom oraz dyrektorowi GOK, którzy wsparli nas rekwizytami.

Ciasta i potrawy świąteczne przygotowane przez rodziców naszych uczniów wabiły zapachem i zapraszały do konsumpcji. Ciastko i kawa czy barszczyk i pasztecik to dobry pomysł w tym przedświątecznym zabieganiu. Kolędy, zapachy i światełka sprawiły, że nastrój w grudniowym dniu był radosny i wprowadził nas w magię Świąt Bożego Narodzenia. Organizacja przedstawienia i kiermaszu pozwoliła na zebranie środków finansowych w kwocie 2 000 zł na potrzeby uczniów i Szkoły.

Dziękujemy bardzo wszystkim nauczycielom, rodzicom, uczniom oraz pracownikom naszej szkoły za pomoc i zaangażowanie podczas kiermaszu.

W tym dniu rodzice mieli możliwość spotkania się z nauczycielami i uzyskania informacji na temat postępach w nauce i zachowaniu swojego dziecka.