Śródroczne osiągnięcia najmłodszych

19 lutego w naszej szkole odbył się apel podsumowujący pracę uczniów klas 1-3. Apel prowadzili przedstawiciele małego samorządu uczniowskiego. Zapoznali społeczność szkolną z wynikami nauczania oraz frekwencją na zajęciach uzyskaną przez poszczególne klasy.
Pani Dyrektor złożyła podziękowania uczniom i nauczycielom za wspólną pracę w I semestrze roku szkolnego 2015/2016. Wręczyła również nagrodę ufundowaną przez Radę Rodziców za najwyższą frekwencję - zdobyła ją klasa 3b, która uzyskała frekwencję na zajęciach 94,47%.
Średnia frekwencja w klasach 1-3 wyniosła 91,74%.
W drugiej części apelu uczniowie z klasy 3b przedstawili inscenizację baśni pt. “O dwunastu miesiącach” Janiny Porazińskiej. Dzieci umiejętnie odegrały swoje role, a w kostiumach wyglądały przepięknie. Spektakl był doskonałą powtórką nazw miesięcy. Mali aktorzy podkreślili, że grzeczność i dobre serce zostaje zawsze wynagrodzone. Wszystkim uczniom podobał się występ, o czym świadczyły gromkie brawa, jakimi zostali nagrodzeni.
Spotkanie było również okazją do wręczenia dyplomów i nagród uczniom, którzy brali udział w konkursie ogólnopolskim “Synapsik”, oraz “Wokół symboli narodowych”.
Pani Dyrektor zachęciła uczniów do większej pracy w II semestrze i wyraziła nadzieję że na koniec roku więcej uczniów uzyska wysokie wyniki.

Gratulujemy uczniom wyróżniającym się w nauce:

z klasy 1a
Dudek Maja