2014-10-10

Życzenia dla Nauczycieli

Dzień Edukacji Narodowej – Święto Nauczycieli i wszystkich Pracowników Oświaty. W tym szczególnym dniu, gdy nasze myśli biegną do polskiej szkoły, nie zabrakło życzeń i serdecznych podziękowań kierowanych pod adresem nauczycieli, za ważną rolę jaką odgrywają w procesie wychowania dzieci i młodzieży.
Do życzeń samorządy uczniowskie dołączyły słodkie upominki, a Rada Rodziców - bukiet kwiatów.
Przedstawienia przygotowane przez uczniów, ukazujące scenki z życia szkoły, były wyrazem sympatii i wdzięczności dla pedagogów, także tych emerytowanych, jak i dla wszystkich pracowników szkoły.
Uczniowie klas IV - VI przygotowali inscenizację przedstawiającej przebieg lekcji. Dzięki żartobliwym tekstom scenki oraz wspólnie śpiewanych piosenek, mogliśmy spojrzeć na szkołę z "przymrużeniem oka".
W gimnazjum znane i lubiane piosenki w wykonaniu Mileny Okuń oraz występy Oliwii Żytowieckiej i Patryka Karabelskiego, wcielających się w role nauczycieli, wywołały uśmiech na twarzach wszystkich widzów.