Bal Karnawałowo- Walentynkowy

W środę, 27 stycznia, w szkole podstawowej odbył się Bal Karnawałowo- Walentynkowy dla uczniów klas 4-6.
Na balu pojawili się: modelki, królowa, piłkarze, niedźwiedź, hipisi, strach na wróble, żaba Kermit. Nie zabrakło kolorowych masek prosto z Wenecji, balonów i pięknej, kolorowej dekoracji.
Zabawę umilały konkurencje: w kręceniu hula-hop, "piłka parzy". Ta zabawa wszystkim bardzo się spodobała, dlatego też uczestnicy balu, wraz z nauczycielami grali grali w nią kilka razy.
Wybrani zostali Królowa i Król balu. Zostali nimi Eliza Darabasz z kl. 5 b oraz Igor Krakowski z kl. 4 b. Po "koronacji" zwycięzcy zatańczyli taniec, zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy.
Na balu nie zabrakło słodkich przekąsek przygotowanych przez rodziców, za które serdecznie dziękują organizatorzy balu.