Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2015/2016

2016-04-20 Wyniki 23 edycji konkursu plastycznego "Mój Dom, Moja Ojczyzna, Moja Europa"

 Każdego roku, o tej samej porze, jury zmaga się z zadaniem bardzo trudnym, bowiem musi wybrać prace, które zasługują na szczególną uwagę. Każda z przedstawionych w pokonkursowej wystawie prac, jest pewnego rodzaju dziełem sztuki i za każdym razem przemawia innymi środkami.
W tym roku jury obradowało w składzie: Elżbieta Adamczyk, Barbara Sobczyk – Ruchniewicz, Jadwiga Jastrzębska, Danuta Lewosińska, Mariola Ostrowska, Grażyna Dymańska, Ewa Bielec. Po długich dyskusjach przyznano nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

Przedszkole
Nagrody: Olgierd Olewiński, Magdalena Wardzińska, Pola Pluta.
Wyróżnienia: Julia Kameduła, Kamil Małyszewicz, Zuzanna Zatorska.

Szkoła Podstawowa - klasy I-III
Nagrody: Kornelia Haber, Piotr Śnioszek (SP 4 Kołobrzeg), Laura Pietrzak.
Wyróżnienia: Maria Makowska, Julia Sochacka, Patrycja Dojka, Joanna Znamiec, Bartłomiej Ciania

Szkoła Podstawowa - klasy IV-VI
Nagrody: Tymoteusz Saraban, Maksym Kalociński, Natalia Brelik (SP 4 Kołobrzeg)
Wyróżnienia: Aleksandra Sałach, Aleksandra Lipska, Marta Walkowiak, Patrycja Zasada, Aleksandra Suk (SP Będzino), Sonia Staszak, Bartosz Budny

Gimnazjum
Nagrody: Dominika Skowrońska, Weronika Radecka, Wiktor Proć.
Wyróżnienia: Daria Wiśniewska, Anna Radka, Wiktoria Puczyńska, Wojciech Stegienta, Łukasz Oleszczuk.

Przyznano także nagrodę specjalną ufundowaną przez Akademię Smaku i Rękodzieła Pasyonatca w Ustroniu Morskim, którą zdobyła praca Soni Staszak.

Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się w piątek, 29 kwietnia, na uroczystym apelu.

Prace nagrodzone

Magdalena Wardzińska - Przedszkole Ustronie M.
Magdalena Wardzińska - Przedszkole Ustronie M.
Olgierd Olewiński - Przedszkole Ustronie M.
Olgierd Olewiński - Przedszkole Ustronie M.
Pola Pluta - Przedszkole Ustronie M.
Pola Pluta - Przedszkole Ustronie M.
Kornelia Haber - SP Ustronie M.
Kornelia Haber - SP Ustronie M.
Laura Pietrzak - SP Ustronie M.
Laura Pietrzak - SP Ustronie M.
Piotr Śnioszek - SP 4 Kołobrzeg
Piotr Śnioszek - SP 4 Kołobrzeg
Natalia Brelik - SP 4 Kołobrzeg
Natalia Brelik - SP 4 Kołobrzeg
Tymoteusz Saraban - SP Ustronie M.
Tymoteusz Saraban - SP Ustronie M.
Maksym Kalociński - SP Ustronie M.
Maksym Kalociński - SP Ustronie M.
Dominika Skowrońska - Gimnazjum Ustronie M.
Dominika Skowrońska - Gimnazjum Ustronie M.
Weronika Radecka - Gimnazjum Ustronie M.
Weronika Radecka - Gimnazjum Ustronie M.
Wiktor Proć - Gimnazjum Ustronie M.
Wiktor Proć - Gimnazjum Ustronie M.
Sonia Staszak - nagroda specjalna
Sonia Staszak - nagroda specjalna
  

Prace wyróżnione

Julia Kameduła - Przedszkole Ustronie M.
Julia Kameduła - Przedszkole Ustronie M.
Kamil Małyszewicz - Przedszkole Ustronie M.
Kamil Małyszewicz - Przedszkole Ustronie M.
Zuzanna Zatorska - Przedszkole Ustronie M.
Zuzanna Zatorska - Przedszkole Ustronie M.
Bartłomiej Ciania - SP Ustronie M.
Bartłomiej Ciania - SP Ustronie M.
Joanna Znamiec - SP Ustronie M.
Joanna Znamiec - SP Ustronie M.
Julia Sochacka - SP Ustronie M.
Julia Sochacka - SP Ustronie M.
Maria Makowska - SP Ustronie M.
Maria Makowska - SP Ustronie M.
Patrycja Dojka - SP Ustronie M.
Patrycja Dojka - SP Ustronie M.
Aleksandra Sałach - SP Ustronie M.
Aleksandra Sałach - SP Ustronie M.
Aleksandra Suk - SP Będzino
Aleksandra Suk - SP Będzino
Bartosz Budny - SP Ustronie M.
Bartosz Budny - SP Ustronie M.
Marta Walkowiak - SP Ustronie M.
Marta Walkowiak - SP Ustronie M.
Aleksandra Lipska - SP Ustronie M.
Aleksandra Lipska - SP Ustronie M.
Patrycja Zasada - SP Ustronie M.
Patrycja Zasada - SP Ustronie M.
Sonia Staszak - SP Ustronie M.
Sonia Staszak - SP Ustronie M.
Anna Radka - Gimnazjum Ustronie M.
Anna Radka - Gimnazjum Ustronie M.
Daria Wiśniewska - Gimnazjum Ustronie M.
Daria Wiśniewska - Gimnazjum Ustronie M.
Łukasz Oleszczuk - Gimnazjum Ustronie M.
Łukasz Oleszczuk - Gimnazjum Ustronie M.
Wiktoria Puczyńska - Gimnazjum Ustronie M.
Wiktoria Puczyńska - Gimnazjum Ustronie M.
Wojciech Stegienta - Gimnazjum Ustronie M.
Wojciech Stegienta - Gimnazjum Ustronie M.
 
Share |
Czytaj także:
Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!
 24 czerwca 2016 r., w skwarze letniego już słońca, odbyło się uroczyste, gorące zakończenie roku szkolnego 2015/2016.  czytaj więcej »
Lato, lato, lato czeka…
 Piosenką „Lato, lato…” uczniowie klas IV – VI pożegnali rok szkolny i powitali wakacje. czytaj więcej »
„Ostatni raz z moją klasą”
 Słowa piosenki „Ostatni raz z moją klasą” były mottem pożegnania gimnazjalistów ze szkołą.  czytaj więcej »
Podręczniki na rok szkolny 2016/2017
 Uwaga Uczniowie i Rodzice - lista podręczników na rok szkolny 2016/202017 opublikowana jest na stronie szkoły oraz w dzienniku elektronicznym. czytaj więcej »
Rozkład jazdy gimbusa 24 czerwca
Rozkład jazdy gimbusa i autobusu obowiązujący w dniu zakończenia roku szkolnego - piątek 24 czerwca 2016 r. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<październik 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl