2013-09-09

Konkurs i projekt z języka angielskiego

Od 9 września dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum prowadzony jest całoroczny Konkurs Języka Angielskiego pt. "Mistrz słownictwa". Uczeń, który opanuje w ciągu roku szkolnego największą liczbę słówek zostanie laureatem konkursu.
Od września uczniowie gimnazjum biorą udział w ogólnopolskim projekcie z języka angielskiego pt. "Insta.Ling". Gimnazjaliści za pośrednictwem komputera wykonują ćwiczenia sprawdzające znajomość słownictwa i struktur gramatycznych. Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie mogą skutecznie i bez wysiłku uczyć się nowych słówek, nauczyciel może na bieżąco kontrolować, w jakim stopniu gimnazjaliści opanowali zadany materiał, a rodzic jest na bieżąco informowany o postępach swojego dziecka.