2016-11-21

Szkoła po zmianie

Zapraszamy rodziców do zapoznania się  z informacjami dotyczącymi zmian w systemie oświaty Ministerstwa Edukacji Narodowej. W skład pakietu, który jest elementem kampanii informacyjnej wchodzą : broszura, która przedstawia najważniejsze zmiany w systemie oświaty oraz wyjaśnienie, jakich obszarów dotyczy reforma, na czym polegają przekształcenia szkół oraz jak będzie wyglądało szkolnictwo branżowe oraz dwa plakaty, na których w graficzny sposób pokazany jest przebieg reformy i jej efekt końcowy. Można również skorzystać ze strony internetowej www.reformaedukacji.men.gov.pl, na której można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, szczegółowe dane kontaktowe, harmonogram reformy oraz akty prawne.