2022-11-21

Projekt artystyczno-edukacyjny "Kocham Polskę"

"Kocham Polskę"
    Pamięć i oddanie szacunku polskim bohaterom walczącym o wolną Polskę uczniowie klas 6-7 okazali biorąc udział w projekcie artystyczno-edukacyjnym pt. “Kocham Polskę” w ramach lekcji plastyki. Prace uczniów stały się częścią dekoracji szkoły w czasie Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada.
Młodsi patrioci wzięli udział w Szkolnym Konkursie plastyczno- historycznym “Kocham Polskę”. Prace miały zawierać elementy barw narodowych, wybrane miejsca historyczne w naszej okolicy i w całym kraju. Uczniowie doskonale poradzili sobie z zadaniem i wykonali piękne prace przedstawiające Ojczyznę widzianą oczami małych dzieci. Do konkursu włączyły się również przedszkolaki z Przedszkola w Ustroniu Morskim. Koordynatorem projektu i konkursu była Pani Katarzyna Marchowiecka.
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNO-HISTORYCZNEGO “KOCHAM POLSKĘ” dla klas 1-3
I miejsce   Nadia Cyran 3a
II miejsce Hanna Sianos kl 1b
III miejsce Daria Vcharashnia 1c
Wyróżnienia:
Emilia Sitnik 1a
Kornelia Malak-Nowicka 1b
17.11.2022 roku odbył się apel w czasie, którego nagrody zwycięzcom konkursu wręczyła Pani Dyrektor Mariola Ostrowska.
Wszystkim małym i młodym artystom gratulujemy i dziękujemy za udział w naszym konkursie i projekcie.