2020-11-03

Konkurs „Moja mała Ojczyzna, jestem jej częścią” rozstrzygnięty

XVIII edycja konkursu „Moja mała Ojczyzna, jestem jej częścią” po raz siódmy  została objęta patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie. Na konkurs literacki wpłynęło 55  prac z całego województwa. 03.11.2020r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej, podczas którego nastąpiło rozstrzygnięcie tegorocznej edycji konkursu. Zwycięzcy i wyróżnieni to uczniowie Szkoły Podstawowej w Ustroniu Morskim, Szkoły Podstawowej nr 3 w Kołobrzegu, Szkoły Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu, Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu, Szkoły Podstawowej w Czerninie, Szkoły Podstawowej nr 37 w Szczecinie, Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie, Polsko-Amerykańskiej Szkoły Prywatnej w Szczecinie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 10.11.2020 r. Wszyscy laureaci i wyróżnieni zostaną powiadomieni telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Gratulujemy zwycięzcom i pozostałym uczestnikom oraz zachęcamy do udziału w przyszłorocznej  XIX edycji konkursu.

Laureaci i wyróżnieni w kolejności alfabetycznej:

Byczkowiak Hanna- Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim

Cesarano Regina- Polsko-Amerykańska Szkoła Prywatna w Szczecinie