Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2013/2014

Żegnaj szkoło. Witajcie wakacje.
 27 czerwca 2014r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Wręczenie nagród, świadectw z wyróżnieniem, pożegnanie absolwentów u niejednego ucznia i nauczyciela wywołały łzy wzruszenia. czytaj więcej »
Podsumowanie konkursu ,,Najlepszy uczeń - sportowiec szkoły"
Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego nauczyciele wychowania fizycznego dokonali podsumowania konkursu - ,,Najlepszy uczeń – sportowiec szkoły". czytaj więcej »
Kiermasz podręczników używanych
 W środę, 25.06.2014r., na terenie szkoły odbędzie się kiermasz podręczników używanych. czytaj więcej »
Z wizytą w Ośrodku Edukacji Ekologicznej PZŁ w Manowie
 23 czerwca uczniowie klas IV-VI wzięli udział w wycieczce do Manowa, gdzie uczestniczyli w zajęciach z zakresu  edukacji przyrodniczo-leśnej z elementami łowiectwa.  czytaj więcej »
Wizyta Przedszkolaków
23 czerwca odwiedziły naszą szkołę dzieci z Przedszkola wraz z Paniami Wychowawczyniami i Opiekunkami. czytaj więcej »
Ortografik i Matematyk Roku
4 i 6 czerwca uczniowie klas I – III wzięli udział w II etapie szkolnego konkursu ortograficznego i matematycznego. czytaj więcej »
Uczniowie szkoły podstawowej w Sejmie
17 czerwca dziesięcioosobowa grupa uczniów szkoły podstawowej pod opieką rodziców i p. Sylwii Budnej uczestniczyła w wycieczce do Warszawy połączonej ze zwiedzaniem Sejmu.  czytaj więcej »
Wręczenie nagród w konkursie plastycznym
 Przedstawiciele KRUS Oddział Regionalny w Koszalinie przyjechali do naszej szkoły, aby wręczyć nagrody w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi – nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu”.  czytaj więcej »
Audycja umuzykalniająca Pif Paf
 Uczniowie klas IV - VI wzięli udział w ostatniej w tym roku szkolnym audycji umuzykalniającej pod humorystycznym tytułem "Pif Paf". czytaj więcej »
Krzysztof Kordys laureatem Poligloty
Krzysztof Kordys - uczeń klasy IIIA zdobył tytuł laureata w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego" Poliglota" zorganizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Kołobrzegu! czytaj więcej »
Piknik Naukowy EDUSCIENCE
 11 czerwca w ramach projektu EDUSCIENCE odbył się w naszej szkole Piknik Naukowy. Organizatorem tego niezwykłego spotkania z nauką był Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk. czytaj więcej »
OZNAKUJ SWÓJ PRZEDMIOT !!!
13 czerwca 2014 r. w Zespole Szkół w godz. 8:00 – 14:00 odbędzie się znakowanie przedmiotów uczniów naszej szkoły przez Policję z Kołobrzegu. czytaj więcej »
"Na jagody" dla przedszkolaków
 9 czerwca w świetlicy szkolnej odbyło się przedstawienie kukiełkowe „Na jagody” dla dzieci z Przedszkola w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Rady na odpady
2014-06-09 Rady na odpady
 Julia Wincza z klasy I B zajęła III miejsce w konkursie na „najfajniejszą rzecz wykonaną z odpadów” zorganizowanym przez gminę Dygowo w ramach kampanii edukacyjnej „Na odpady mamy rady”. czytaj więcej »
Gimnazjaliści w parku linowym
 Uczniowie klasy III A zafundowali sobie znakomita zabawę z porządną dawka adrenaliny w parku linowym „Gibon”.  czytaj więcej »
Konkursowe sukcesy gimnazjalistów
 5 maja w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza we Wrzosowie odbył się finał I Powiatowego Konkursu „W hołdzie Wielkim Polakom”.  czytaj więcej »
Turnieje Mini Piłki Siatkowej z okazji ,,Dnia Dziecka"
W sali Zespołu Szkół w dniach od 2 do 5 czerwca rozgrywano Turnieje Mini Piłki Siatkowej z okazji ,,Dnia Dziecka". czytaj więcej »
Mistrz Słownictwa z Języka Angielskiego
 W dniach 2-4 czerwca w szkole podstawowej został przeprowadzony Szkolny Konkurs „Mistrz Słownictwa z Języka Angielskiego”. Zostali wyłonieni najlepsi uczniowie z klas IV, V, VI, którzy opanowali największą liczbę słów ze „Słówka Dnia”. czytaj więcej »
II B na polu paintballowym
 Uczniowie II B przekonali się, że paintball to niepowtarzalne emocje, niezapomniane przeżycia, zdrowa rywalizacja i świetna zabawa. czytaj więcej »
Gość z Zambii
2014-06-04 Gość z Zambii
 4 czerwca w naszej szkole odbyło się niecodzienne spotkanie. Gościliśmy wśród nas siostrę misjonarkę z Zambii. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<styczeń 2023>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl