Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2018/2019

Rok szkolny 2018/2019 przeszedł do historii
 19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019, najlepsi uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia. pożegnano absolwentów klas ósmych oraz trzecich gimnazjum.  czytaj więcej »
Najmłodsi rozpoczęli wakacje
Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski. czytaj więcej »
Sportowcy nagrodzeni
Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego dokonano podsumowania konkursu na „Najlepszego ucznia – sportowca Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim”. czytaj więcej »
Najlepsi z wiedzy o morzu
 14 czerwca w sali koncertowej kołobrzeskiego ratusza odbył się finał międzywojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Morzu. Uczestnicy walczyli o Puchar Prezesa Związku Miast i Gmin Morskich.  czytaj więcej »
Matematyka jest π(pi)ękna
 14 czerwca był w naszej szkole świętem liczby π. Ludolfina, bo tak też nazywana jest jedna z najbardziej znanych stałych matematycznych, została symboliczną patronką Szkolnego Festiwalu Nauki. czytaj więcej »
Ogólnopolski finał Turnieju BRD
 W dniach 4 – 6 czerwca br. w Bochni i w  Mikluszowicach, województwo małopolskie, odbył się finał XLII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wzięła w nim udział drużyna naszej szkoły. czytaj więcej »
Zabierz swoją kurtkę i buty do domu
Uwaga! W szkolnej szatni znajdują się rzeczy pozostawione przez uczniów na terenie szkoły w bieżącym roku szkolnym. (kurtki, bluzy, spodenki, czapki, szaliki, buty itp.) czytaj więcej »
Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakonczenie roku szkolnego, które odbędzie się 19 czerwca 2019 r. (środa) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej. czytaj więcej »
Uwaga! Zmiana rozkładu jazdy gimbusa.
 Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w rozkładzie jazdy gimbusa i autobusu szkolnego w piątek (14.06.), poniedziałek (17.06.) i wtorek (18.06.) czytaj więcej »
Tu króluje liczba π - Szkolny Festiwal Nauki
14 czerwca 2019 r. (piątek) odbędzie się Szkolny Festiwal Nauki pod honorowym patronatem liczby π. Zadania mają charakter matematyczny (rok 2019 został ogłoszony przez Senat RP Rokiem Matematyki) czytaj więcej »
IV b na ognisku klasowym
 10 czerwca klasa IVb uczestniczyła w zorganizowanym przez rodziców i uczniów spotkaniu integracyjnym.  czytaj więcej »
Biegi integracyjne towarzyszące Biegowi Papieskiemu
„Sport jest radością życia, zabawą, świętem” – św. Jan Paweł II. Słowa te towarzyszą każdej, rozgrywanej od 20 lat imprezie biegowej z Karlinie. czytaj więcej »
Kwota za obiady za miesiąc czerwiec 2019
 Wpłata za obiady w czerwcu wynosi 43,00 zł. Obiady wydawane są od 3 czerwca do 14 czerwca.   czytaj więcej »
Uczniowie z wizytą w schronisku dla zwierząt
 Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w pomoc bezdomnym zwierzętom i postanowili wesprzeć schronisko dla zwierząt w Kołobrzegu.  czytaj więcej »
Sztafety pływackie na koniec
Sztafety pływackie zakończyły szereg imprez sportowych współorganizowanych przez naszą szkołę i UKS „Sokół” w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w Gminie Ustronie Morskie.  czytaj więcej »
Międzyklasowo w "Dwa Ognie"
Większość klas szkoły podstawowej spisała się doskonale wystawiając samodzielnie składy drużyn do Międzyklasowych rozgrywek w „Dwa Ognie”.  czytaj więcej »
Siatkarskie popołudnie
Turniej mini piłki siatkowej w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu cieszył się dużym zainteresowaniem, a rozegrane mecze stały na niezłym poziomie.  czytaj więcej »
Zagrali w badmintona
Dużej dawki emocji dostarczył Turniej Badmintona rozgrywany w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Do turnieju mogły zgłosić się pary, których łączny wiek nie przekracza stu lat. czytaj więcej »
II Szkolny Turniej Warcabowy
31 maja odbył się II Szkolny Turniej Warcabowy dla uczniów klas I – III. Po zacietej walce Szkolnym Mistrzem Warcabów został Konrad z 2b! czytaj więcej »
Drugoklasiści świętowali Dzień Dziecka
 31 maja uczniowie klas drugich z okazji Dnia Dziecka uczestniczyli w przejażdżce kolejką turystyczną ulicami Ustronia Morskiego. czytaj więcej »
Zachowaj Trzeźwy Umysł
 Jak co roku, Młodzieżowy Patrol Drogowy z naszej szkoły w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” zorganizował akcję pn. „Jabłko czy cytryna” pod hasłem „Bezpieczna droga dziecka do szkoły”. czytaj więcej »
Święto Szkoły Podstawowej
 W rocznicę urodzin patronki Szkoły Podstawowej – Marii Konopnickiej – obchodzone jest co roku Święto Szkoły. Jest to uroczystość przybliżająca uczniom szkoły postać pisarki oraz rozwijająca ich twórczość i zainteresowania. czytaj więcej »
Rewelacyjne atrakcje w Łebie
 27 maja 2019 r. uczniowie IV b odwiedzili park dinozaurów, który jest wizytówką Łeby.  czytaj więcej »
EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH wystartował!
Na przyszkolnym "Orliku" przy pięknej, słonecznej pogodzie rozegrano bieg na 600 metrów w czterech kategoriach wiekowych. czytaj więcej »
Kolejne sukcesy rowerowych drużyn
 Drużyna w składzie: Małgorzata Zając, Zuzanna Bolechowska, Sammy Dudek i Mateusz Ciba zajęła pierwsze, a zespół: Nikola Liszka, Wiktoria Rudzka i Kuba Węclewski trzecie miejsce w eliminacjach wojewódzkich Turnieju BRD Szkół Podstawowych. czytaj więcej »
XI EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH
W dniach 26.05. – 01.06.2019 r. na terenie Gminy Ustronie Morskie odbywać się będą imprezy sportowe w ramach XI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.  czytaj więcej »
Lekkoatletyczne zmagania
W Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej na bieżni, skoczni i rzutniach zaprezentowała się piętnastoosobowa reprezentacja naszej szkoły.  czytaj więcej »
Mały Rolnik na Zielonej Farmie
 20 maja uczniowie klasy 2b i 2c uczestniczyli w wycieczce do gospodarstwa edukacyjnego ,,Zielona Farma” koło Białogardu. czytaj więcej »
Czwórboistki na medal
Po raz kolejny do zmagań przystąpiły dzieci z roczników 2006 i mł., tym razem w trudnej konkurencji, bo w czwórboju lekkoatletycznym. czytaj więcej »
Drużynowo na podium!
Nasi reprezentanci wywalczyli trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej w XIV Międzyszkolnych Zawodach Pływackich „Umiem Pływać!” w Koszalinie w gronie jedenastu startujących zespołów. czytaj więcej »
Z ortografią na co dzień
 17 maja odbył się III etap ogólnopolskiego konkursu "Z ortografią na co dzień”. czytaj więcej »
Trójbojowe mistrzostwa
W rozegranych Mistrzostwach Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2008 i mł.) nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców zajęły trzecie lokaty. czytaj więcej »
Puchary i rowery zdobyte!
 Kolejny sukces uczniów naszej szkoły w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. czytaj więcej »
Komunikat dla rowerzystów
Wszyscy uczniowie dojeżdżający rowerami do szkoły zobowiązani są przypinać rowery do stojaków.  czytaj więcej »
Ptaki, Ptaszki, Ptaszęta Polne
 14 maja odbyły się w naszej szkole eliminacje konkursu recytatorskiego Ptaki, Ptaszki, Ptaszęta Polne. To już 51. edycja tego konkursu. czytaj więcej »
Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty
Uczniowie klasy trzeciej przystąpili do swojego pierwszego sprawdzianu - testu trzecioklasisty. czytaj więcej »
Wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie "MÓJ DOM - MOJA OJCZYZNA - MOJA EUROPA"
26 kwietnia nastąpiło wręczenie nagród i wyróznień w konkursie plastycznym "MÓJ DOM - MOJA OJCZYZNA - MOJA EUROPA" czytaj więcej »
Dni wolne
2019-04-25 Dni wolne
Informujemy, że dni 29, 30 kwietnia, 2 maja to w szkole dni wolne od zajęć edukacyjnych. czytaj więcej »
Komunikat
2019-04-25 Komunikat
 W związku z zawieszeniem strajku od 6 maja lekcje odbywają się zgodnie z planem. czytaj więcej »
Rekrutacja uczniów do klas pierwszych
 Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2019/2020. czytaj więcej »
Nagrody i wyróżnienia w konkursie plastycznym "MÓJ DOM - MOJA OJCZYZNA - MOJA EUROPA"
Rozstrzygnięta została XXVII edycja KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ DOM - MOJA OJCZYZNA – MOJA EUROPA”. czytaj więcej »
Komunikat
2019-04-23 Komunikat
W związku z kontynuacją strajku przez nauczycieli, Dyrektor Szkoły informuje, że zajęcia dydaktyczno - wychowawcze w naszej szkole w dalszym ciągu są zawieszone do odwołania. czytaj więcej »
Życzenia Wielkanocne
 Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wiosennych nastrojów, ciepłej, rodzinnej atmosfery, miłych spotkań z najbliższymi oraz smacznego jajka. Wesołego Alleluja! czytaj więcej »
Pierwszy egzamin ósmoklasisty
 Pierwszy egzamin ósmoklasisty już za nami. W poniedziałek, 15 kwietnia uczniowie przystąpili do egzaminu z języka polskiego. wtorek poświęcony był zmaganiom matematycznym a środa to egzamin z języków obcych.  czytaj więcej »
Ostatni egzamin gimnazjalny
 Ostatni egzamin gimnazjalny odbył się w dniach 10, 11 i 12 kwietnia. Wysokich wyników  naszym gimnazjalistom życzyła Pani Wójt i Pani Dyrektor. czytaj więcej »
Rozkład jazdy gimbusa obowiązujący w dniach egzaminu ósmoklasisty
 W dniach 15 - 17 kwietnia odbędzie się egzamin ósmoklasisty. Dla uczniów klas 1 - 7 i gimn. są to dni wolne od zajęć edukacyjnych, dlatego rozkład jazdy gimbusa uległ zmianie. czytaj więcej »
Szkolne rekolekcje wielkopostne.
 W dniach od 8 do 10 kwietnia 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rekolekcjach wielkopostnych. czytaj więcej »
Udział Szkolnego Koła Caritas w Akcji Pola Nadziei
 Akcja Pola Nadziei, w której brali udział uczniowie naszej szkoły, miała charakter ogólnopolski i jej celem było pozyskiwanie funduszy na rzecz opieki hospitacyjnej i paliatywnej. czytaj więcej »
Zielona Kraina
2019-04-05 Zielona Kraina
 5 kwietnia, dla uczniów klas czwartych, odbyły się warsztaty kulinarno-edukacyjne w ramach projektu „Zielona Kraina. Edukacja ze smakiem”. czytaj więcej »
Egzaminy  już za kilka dni.
 Jak kasztanowce dla maturzystów, tak kwitnąca magnolia przed budynkiem gimnazjum jest widomym znakiem rozpoczynających się egzaminów. czytaj więcej »
Zdrowe drugie śniadanie
4 kwietnia uczniowie klas pierwszych i drugich zorganizowali akcję „Zdrowe drugie śniadanie”.  czytaj więcej »
Wielkanocne życzenia dla chorych od SKC
 Uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas wykonali palmy i kartki świąteczne dla osób chorych z naszej parafii. czytaj więcej »
Pływaczki z medalem wojewódzkim!
Dużo sportowych emocji towarzyszyło Mistrzostwom Województwa w Pływaniu Drużynowym. Po niesamowitej walce w każdej konkurencji, nasze dziewczęta wywalczyły drugie, a chłopcy czwarte miejsce! czytaj więcej »
Targi edukacyjne
2019-04-02 Targi edukacyjne
 Uczniowie klasy VIII szkoły podstawowej i III klasy gimnazjum wzięli udział w Targach Edukacyjnych, które odbyły się Kołobrzegu. czytaj więcej »
Wielkie czytanie
2019-04-02 Wielkie czytanie
 2 kwietnia klasa I a przyjęła wyjątkowego gościa – panią Zuzannę Tomaszewską z zespołu teatralnego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
Komunikat
2019-04-01 Komunikat
 W związku z rozpoczynającym się strajkiem nauczycieli, Dyrektor Szkoły informuje, że zajęcia dydaktyczno - wychowawcze w naszej szkole są zawieszone od 8 kwietnia 2019r. do odwołania. czytaj więcej »
Kwota za obiady za miesiąc kwiecień 2019
Wpłata za obiady w kwietniu wynosi 34,40zł (za 8 dni). Obiady wydawane będą w dniach od 1.04 do 5.04 i od 24.04. do 26.04. czytaj więcej »
Matematyczny Kangur
 21 marca 2019 r. w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Wzięło w nim udział sześćdziesięciu uczniów z klas II, IV, V, VI, VII i VIII. czytaj więcej »
1 % dla "Sokoła"
W tym roku po raz pierwszy 1 % podatku można przekazać dla Uczniowskiego Klubu Sportowego "Sokół". czytaj więcej »
Dźwięki i wyobraźnia
 Muzycy z Agencji Artos przekonali uczniów uczestniczących w audycji umuzykalniającej, że muzyka potrafi dotrzeć do naszych emocji, które nieraz trudno sprecyzować słowami, ale wyraźnie je czujemy. czytaj więcej »
Wiosenne, szalone fryzury
Uczniowie klas młodszych nadejście wiosny uczcili kolorowymi fryzurami.  czytaj więcej »
Powiatowe mistrzostwa
Po raz kolejny SP w Ustroniu Morskim, UKS „Sokół” i KSZS były organizatorami Mistrzostw Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych rozegranych na terenie parku w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
A niech to gęś kopnie
 Z okazji Dnia Teatru uczniowie naszej szkoły jako pierwsi obejrzeli w sali GOK przedpremierowy spektakl „A niech to gęś kopnie”. czytaj więcej »
Wyniki gminnych eliminacji OTWP
 Mateusz Żelewski i Ola Sałach będą reprezentować naszą szkołę i gminę w eliminacjach powiatowych OTWP "Młodzież zapobiega pożarom". czytaj więcej »
Zdrowe kanapki
2019-03-15 Zdrowe kanapki
Okres przedświąteczny jest dobrą okazją do wykorzystania bezmięsnych produktów, do skomponowania zdrowego, kolorowego i bardzo smacznego posiłku.  czytaj więcej »
Gminne eliminacje OTWP
 13 marca odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.  czytaj więcej »
Świetlik
2019-03-12 Świetlik
 12 marca kolejny już raz w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.  czytaj więcej »
Gimnazjaliści na wystawie malarstwa
 Uczniowie klasy III gimnazjum obejrzeli, zorganizowaną przez GOK, wystawę malarstwa "Plastycy w plenerze".  czytaj więcej »
Zapraszamy na SKS
Zapraszamy uczniów Zerówki, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum na pozalekcyjne zajęcia sportowe w ramach działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego "Sokół" Ustronie Morskie. czytaj więcej »
Młodzież zapobiega pożarom
 Jak co roku, strażacy z OSP Ustronie Morskie przeprowadzili szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz zapoznali uczniów ze sprzętem używanym podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. czytaj więcej »
Dzień Kobiet w naszej szkole
 Dzień ósmy marca – uśmiechy na twarzach, miłe słowa, życzenia, kwiaty i słodkie upominki. Tak też i było w tym dniu w naszej szkole. czytaj więcej »
Wokół symboli narodowych
 Znamy już wyniki wojewódzkiego konkursu ,,Wokół symboli narodowych”: czternastu uczniów nagrodzonych i pięciu wyróżnionych! czytaj więcej »
Uczniowie w teatrze i w Radiu Koszalin
 5 marca 2019 r. dwie grupy uczniów wybrały się do Koszalina na spektakle teatralne i wizytę w Radiu Koszalin. czytaj więcej »
Dobrze cię widzieć!
 Wszyscy uczniowie szkoły podstawowej zostali wyposażeni w kamizelki odblaskowe w ramach kampanii Ministerstwa Sprawiedliwości "Dobrze cię widzieć". czytaj więcej »
Bezpieczny Uczeń
 Reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w powiatowym Turnieju „Bezpieczny Uczeń”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 9 w Podczelu. czytaj więcej »
Czarodziejskie słowa
Uczniowie klas 1 i 2 uczestniczyli w spektaklu profilaktycznym ,,Czarodziejskie słowa” teatru ARTENES w kinie Kryterium w Koszalinie.  czytaj więcej »
Bal karnawałowy dla najmłodszych
 Dnia 28 lutego 2019 r. naszą szkolę opanowały księżniczki, królewny, pszczółki, motylki, kowboje, policjanci, kotki i wiele innych niesamowitych postaci. czytaj więcej »
Kwota za obiady za miesiąc marzec 2019
 Wpłata za obiady w marcu wynosi 73,10 zł (kwota jest pomniejszona o obiady lutowe). Proszę wpłacić dokładną kwotę do 15 marca.  czytaj więcej »
Radio to teatr wyobraźni - sesja dziennikarska
 Uczniowie z klas VII, VIII i III gimnazjum wzięli udział w sesji dziennikarskiej zorganizowanej przez Liceum im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu. czytaj więcej »
Konkurs Zuch
2019-02-28 Konkurs Zuch
 27 lutego 2019 roku uczniowie klas I-II po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskim konkursie ,,Zuch” w kategorii test zintegrowany. czytaj więcej »
Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym
Dwie nasze reprezentacje rywalizujące w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu, zajęły pierwsze miejsca, a tym samym prawo startu w finale wojewódzkim. czytaj więcej »
Aktywni w ferie
2019-02-12 Aktywni w ferie
Czterdziestoosobowa grupa dzieci i młodzieży – zawodników UKS „Sokół” oraz uczniów SP w Ustroniu Morskim przebywała w terminie od 25 stycznia do 6 lutego w Muszynie na obozie sportowo – rekreacyjnym. czytaj więcej »
Co się działo w czasie ferii w naszej szkole
 Podczas ferii zimowych w naszej szkole chętni uczniowie mogli dowiedzieć się na czym polega sztuka tworzenia orgiami, skorzystać z zajęć na basenie, zajęć świetlicowych oraz warsztatów kulinarnych. czytaj więcej »
Kwota za obiady za miesiąc luty 2019
 Kwota za obiady w lutym wynosi 60,20 zł (za 14 dni). Proszę wpłacić dokładną kwotę do 15 lutego. czytaj więcej »
Ferie zimowe 2019
 Ferie zimowe w naszym województwie trwają od 28 stycznia do 10 lutego 2019r. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć dla dzieci na tegoroczne ferie. czytaj więcej »
Pasowanie na czytelnika
W czwartek, 17 stycznia, uczniowie klasy I a zostali uroczyście pasowani na czytelników. czytaj więcej »
Zawiadomienie o Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu członków UKS "Sokół"
Zarząd Stowarzyszenia zawiadamia, że zwołuje na dzień 19 stycznia 2019 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia. czytaj więcej »
Podziękowanie
2019-01-15 Podziękowanie
 Serdecznie dziękujemy darczyńcom za pomoc w zorganizowaniu loterii fantowej podczas 27 Finału WOŚP! czytaj więcej »
27 Finał WOŚP
2019-01-10 27 Finał WOŚP
 27. Finał WOŚP startuje już w niedzielę, 13 stycznia, o godz. 16.00 w GOK. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem talonów na loterię fantową. czytaj więcej »
Finaliści konkursów przedmiotowych
 Amelia Januszewska, Marta Ciba i Krystian Radatz w finale wojewódzkich konkursów przedmiotowych. czytaj więcej »
Z ortografią i poprawną polszczyzną na co dzień
 Uczniowie klas I-III SP wzięli udział w dwóch konkursach ogólnopolskich: "Z poprawna polszczyzną na co dzień” i "Z ortografią na co dzień”. czytaj więcej »
Wesprzyj WOŚP 2019!
 Zwracamy się z prośbą o przekazywanie do sekretariatu Szkoły fantów na loterię WOŚP dla dzieci i dorosłych (bony podarunkowe, zabawki, gry, słodycze, upominki, gadżety, książki, płyty, itp.). czytaj więcej »
Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci
 W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do akcji ekologicznej "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci". Termin akcji: 10.12.2018 r. - 14.01.2019 r. czytaj więcej »
Kwota za obiady za miesiąc styczeń 2019
Kwota do wpłaty za obiady w styczniu wynosi 64,50zł (za 15 dni). 
UWAGA! Obiady wydawane będą od 7 stycznia.   czytaj więcej »
Jasełka 2018
2018-12-21 Jasełka 2018
 21 grudnia o godz. 10 00 w kościele parafialnym w Ustroniu Morskim młodzi artyści z klasy 5a i 5b zaprezentowali dla społeczności naszej szkoły Jasełka pt. "W drodze do Betlejem". czytaj więcej »
Kiermasz świąteczny
 W poniedziałkowe popołudnie, 17 grudnia 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim odbył się tradycyjny Kiermasz Świąteczny. czytaj więcej »
ZMIANA ODJAZDU GIMBUSA
 21 grudnia (piątek) - kurs gimbusa o godz. 15.30 jest odwołany.   czytaj więcej »
Świąteczne życzenia
 Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. czytaj więcej »
Uwaga - zmiana odjazdu gimbusa
 W poniedziałek, 17.12.2018r. kurs gimbusa o godz. 15.30 jest odwołany. Ze względu na Kiermasz Świąteczny będzie dodatkowy kurs o godz. 18.30. czytaj więcej »
WIELKIE CZYTANIE
2018-12-14 WIELKIE CZYTANIE
 14 grudnia w klasie I a odbyło się „WIELKIE CZYTANIE” – akcja współorganizowana przez czasopismo dla dzieci „Świerszczyk”.  czytaj więcej »
Szlachetna paczka
 14 grudnia, roku na ręce prezesa i sekretarza Parafialnego Zespołu Caritas w Ustroniu Morskim przekazane zostały dary zebrane przez uczniów klas pierwszych i drugich naszej szkoły w ramach akcji „Szlachetna paczka”. czytaj więcej »
Grinch skradł serca uczniów
 12 grudnia Grinch skradł serca uczniów klas 4ab i 5a. czytaj więcej »
Świąteczne warsztaty plastyczne w klasie I a
 12 grudnia uczniowie klasy I a gościli p. Małgorzatę Rejbo – Kalocińską - mamę kolegi z klasy. Pani Małgosia zorganizowała dla uczniów świąteczne warsztaty plastyczne. czytaj więcej »
"Helios 2018"
2018-12-12 "Helios 2018"
10 grudnia br. na obiekcie Centrum Sportowo – Rekreacyjnego „Helios” odbyły się „VIII MIKOŁAJKOWE MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE HELIOS 2018”. czytaj więcej »
Świąteczny dar dzieci z Ustronia Morskiego dla Margaret z Zambii
 8 grudnia, po każdej Mszy świętej w kościele parafialnym w Ustroniu Morskim, uczniowie naszej szkoły ze Szkolnego Koła Caritas przeprowadzili kwestę na rzecz Margaret z Zambii. czytaj więcej »
Próbne egzaminy gimnazjalne
 Próbne egzaminy gimnazjalne 2018 OPERON odbyły się w dniach 4 - 6 grudnia 2018.  czytaj więcej »
Mikołajki w 1a
2018-12-06 Mikołajki w 1a
 Uczniowie klasy 1a pomagali dekorować choinkę gminną, a w podziękowaniu od Pani Wójt otrzymali słodkie upominki i drobne prezenty. czytaj więcej »
Z wizytą u Św. Mikołaja w Pomerania Fun Park
 6 grudnia najmłodsi uczniowie naszej szkoły pojechali do Pomerania Fun Park na spotkanie ze Świętym Mikołajem.  czytaj więcej »
Mikołajki w naszej szkole
 Chociaż za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny zagościł już w naszej szkole.  czytaj więcej »
Mikołajkowe warsztaty w 4 b
 Kolędy, zapach pieczonych pierniczków - tak wyglądały klasowe Mikołajki w 4 b. czytaj więcej »
Zaproszenie na Kiermasz Świąteczny
  Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Ustroniu Morskim ma zaszczyt zaprosić na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się dnia 17 grudnia w godzinach od 16.00 do 18.00 w sali gimnastycznej szkoły. czytaj więcej »
Barbórka w 1a
2018-12-04 Barbórka w 1a
 4 grudnia uczniowie klasy I a gościli dziadka koleżanki z klasy, emerytowanego górnika p. Ryszarda Gralę, . czytaj więcej »
Zmodyfikowany regulamin konkursu "Najlepszy uczeń - sportowiec Szkoły Podstawowej"
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu "Najlepszy uczeń - sportowiec Szkoły Podstawowej." czytaj więcej »
Świąteczny Dar Serca
 Uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas własnoręcznie wykonali kartki świąteczne, które staną się darem serca dla chorych i seniorów mieszkających na terenie naszej gminy.  czytaj więcej »
Głosuj na nasz projekt!
 Już od dzisiaj można głosować na projekt z języka angielskiego "English Chef". Praca bierze udział w IX edycji konkursu "Projekt z Klasą". czytaj więcej »
Kwota za obiady za miesiąc grudzień 2018
Kwota za obiady w grudniu wynosi 64,50zł (za 15 dni). Proszę wpłacić dokładną kwotę do 15 grudnia. czytaj więcej »
Warsztaty gastronomiczne – kuchnia azjatycka
 Uczniowie klasy III gimnazjum wieli udział w warsztatach gastronomicznych „Kuchnia azjatycka” w Zespole Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu. czytaj więcej »
Andrzejki
2018-11-30 Andrzejki
 Andrzejki to dzień wróżb. Nie mogło go zabraknąć i w naszej szkole, a uczniowie klas I-III świętowali Andrzejki 29 i 30 listopada.  czytaj więcej »
Próbny egzamin ósmoklasisty
 W dniach 27-29 listopada odbyły się  próbne egzaminy ósmoklasisty. czytaj więcej »
Teatralny listopad
 14 listopada uczniowie naszej szkoły obejrzeli spektakl „Dziady” w wykonaniu aktorów Teatru ARTENS z Wrocławia, natomiast 30 listopada przedstawienie „Złodziej czasu”.  czytaj więcej »
Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych
 Uczniowie klas VIII i III gimnazjum wzięli udział w "Dniach Otwartych Drzwi" w Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie. czytaj więcej »
Królowa Śniegu
2018-11-23 Królowa Śniegu
 Dnia 22 listopada uczniowie klasy 5 c w ramach upominków Mikołajkowych obejrzeli przedstawienie  Królowa Śniegu - Moskiewskiej Rewii na Lodzie. czytaj więcej »
Inteligentny system monitorowania jakości powietrza
 Na budynku szkoły zainstalowany został czujnik jakości powietrza, który dostarcza informacje o parametrach powietrza, którym oddychamy. czytaj więcej »
List Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Szczecinie
W związku z zachorowaniami na odrę, Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Kołobrzegu zwróciła się z prośbą o przekazanie Rodzicom  informacji nt. odry.  czytaj więcej »
List Minister Edukacji w sprawie szczepień ochronnych dzieci
Minister Edukacji Narodowej i Główny Inspektor Sanitarny skierowali do dyrektorów szkół oraz rodziców specjalny list dotyczący zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych.  czytaj więcej »
Broń się, nie trać wiary
 Uczniowie najstarszych klas naszej szkoły wzięli udział w koncercie o charakterze profilaktyki uzależnień pt "BROŃ SIĘ NIE TRAĆ WIARY" w wykonaniu Piotra Lubertowicza.  czytaj więcej »
Zdrowo jem, więcej wiem!
 W październiku 2018 roku dołączyliśmy do projektu Fundacji BOŚ „Zdrowo jem, więcej wiem!”, który jest objęty honorowym patronatem małżonki Prezydenta RP – p. Agaty Kornhauser-Dudy.  czytaj więcej »
Wokół symboli  narodowych
IV Edycja konkursu „Wokół symboli narodowych” odbyła się w naszej szkole 14 listopada 2018.  czytaj więcej »
Bóbr 2018
2018-11-14 Bóbr 2018
 Uczniowie klas 7 i 8 przystąpili do Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr”.  czytaj więcej »
Ferie w górach
2018-11-13 Ferie w górach
Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” Ustronie Morskie planuje organizację obozu narciarsko – rekreacyjnego w okresie ferii zimowych. czytaj więcej »
Msza Św. w intencji Ojczyzny
Uroczystości związane z obchodami 100. rocznicy odzyskania niepodległości zakończyły się mszą świętą w intencji Ojczyzny z udziałem pocztów sztandarowych. czytaj więcej »
Bijemy rekord dla Niepodległej
 W piątek, 9 listopada, wzięliśmy udział w akcji „Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej przez Minister Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży.  czytaj więcej »
Apel dla Niepodległej
 Apel z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości rozpoczął się od wspólnego odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego. czytaj więcej »
W bieli i w czerwieni - 100 potraw i smakołyków dla Niepodległej
 9 listopada, po uroczystym apelu, wszyscy goście, rodzice, nauczyciele, uczniowie i pracownicy szkoły zostali zaproszeni na poczęstunek złożony z biało - czerwonych dań.  czytaj więcej »
Zdjęcie dla Niepodległej
 W ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości stworzyliśmy „żywy" kontur Polski. czytaj więcej »
Wyniki konkursu "Moja mała Ojczyzna. Jestem jej częścią"
 XVI edycja konkursu „Moja mała Ojczyzna, jestem jej częścią” po raz piąty została objęta patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie.  czytaj więcej »
Wyniki 26 edycji konkursu plastycznego "Mój Dom, Moja Ojczyzna, Moja Europa"
 Nasza Szkoła zaprosiła uczniów do włączenia się we wspólne obchody upamiętnienia 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę poprzez udział w specjalnej edycji konkursu plastycznego. czytaj więcej »
Zagrali w siatkówkę dla Niepodległej
W ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w sali sportowej Szkoły Podstawowej w towarzyskim meczu piłki siatkowej spotkały się reprezentacje nauczycieli i rodziców. czytaj więcej »
Przygotowania do Święta Niepodległości
 Nasza szkoła jest już przygotowana do obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości. czytaj więcej »
Konkurs „Najpiękniejszy Różaniec”
 Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom szkolnego konkursu. W sposób kreatywny wykorzystując naturalne materiały (żołędzie, fasolę, koraliki, jabłuszka) wykonaliście piękne różańce. czytaj więcej »
Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Stowarzyszenia UKS „SOKÓŁ”
Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokół” zawiadamia, że zwołuje na dzień 14 listopada 2018 roku Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Stowarzyszenia. czytaj więcej »
Laureaci szkolnego etapu konkursów przedmiotowych
 Zakończył się szkolny etap konkursów przedmiotowych, który wyłonił reprezentantów naszej szkoły do etapu rejonowego Konkursów  Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.  czytaj więcej »
Zaproszenie na obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę
 Dyrekcja Szkoły oraz cała społeczność szkolna serdecznie zaprasza Rodziców uczniów Szkoły Podstawowej na uroczystości związane z obchodami 100 - lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. czytaj więcej »
Kwota za obiady za miesiąc listopad 2018
 Wpłata za obiady w listopadzie wynosi 81,70 zł (za 19 dni). Proszę wpłacić dokładną kwotę do 15 listopada. czytaj więcej »
Zobaczyć niewidzialne - czyli laboratorium powietrza
 Uczniowie klas VII i III gimnazjum uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych dotyczących powietrza i występujących w nim zanieczyszczeń. czytaj więcej »
Święto Niepodległości na sportowo
Mecz piłki siatkowej z okazji Święta Niepodległości pomiędzy rodzicami, a nauczycielami odbędzie się 7.11.2018 r. (środa) o godz. 11.00. czytaj więcej »
Warsztaty dla rodziców ostatnich klas szkoły podstawowej
Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu organizuje warsztaty dla rodziców ostatnich klas szkoły podstawowej na temat "Jak dziecku pomóc w wyborze zawodu". czytaj więcej »
Bądź architektem swojego szczęścia
 16 października uczniowie klasy VIII oraz III gimnazjum uczestniczyli w Konferencji Bądź architektem swojego szczęścia inaugurującej Ogólnopolski Tydzień Kariery. czytaj więcej »
Sztafetowe Biegi Przełajowe
Nasze cztery drużyny szkolne rywalizowały w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych rozegranych na terenie parku przy Zespole Szkół Morskich w Kołobrzegu. czytaj więcej »
Akcja hospicjum
2018-10-11 Akcja hospicjum
W związku ze zbliżającą się dnia 1 listopada kwestą na Cmentarzu, zchęcamy uczniów, ich rodziców do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. czytaj więcej »
Wolni od uzależnień
 10 października odbyły się warsztaty edukacyjno-profilaktyczne przeprowadzone przez specjalistów z kołobrzeskiego  Stowarzyszenia "Kropka-Wolni od uzależnień". czytaj więcej »
Jesienne Biegi Przełajowe
Aż 221 biegaczy – uczniów naszej szkoły ukończyło trasę Jesiennych Biegów Przełajowych rozegranych na terenie parku w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Kwota za obiady za miesiąc październik 2018
 Uwaga Rodzice - wpłata za obiady w miesiącu październiku wynosi 98,90 zł (za 23 dni). Termin wpłaty do 15 października.   czytaj więcej »
Warsztaty w Lipiu
Trzydziestoosobowa grupa uczniów z klas piątych naszej szkoły wzięła udział w wyjazdowych warsztatach edukacyjnych  realizowanych w ramach projektu pn. "Budowa Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty"  w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Lipiu.
czytaj więcej »
Piątoklasiści na Festiwalu Nauki
 Uczniowie klas piątych wzięli udział w XVIII Zachodniopomorskim Festiwalu Nauki w Politechnice Koszalińskiej. czytaj więcej »
Memoriał im. Michała Barty
Na nowo otwartym stadionie lekkoatletycznym w Kołobrzegu odbył się XX Memoriał im. Michała Barty.  czytaj więcej »
Samorząd Uczniowski wybrany!
  20 września 2018 roku w naszej szkole zostały przeprowadzone wybory do Samorządu Uczniowskiego. czytaj więcej »
„Sprzątanie Świata – Ustronie Morskie 2018"
 Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w jubileuszowej, bo już 25. edycji akcji proekologicznej „Sprzątanie Świata - Polska 2018".  czytaj więcej »
Po prostu taniec
2018-09-18 Po prostu taniec
18 września uczniowie klas I - IV zostali zaproszeni na pokaz Centrum Tańca Szczepan - Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier. czytaj więcej »
Konkurs "Najlepszy uczeń - sportowiec szkoły"
Jeżeli ktoś z Państwa chciałby zaproponować zmiany w reg. konkursu "Najlepszy uczeń - sportowiec szkoły", prosimy o zgłaszanie ich do nauczycieli wf do końca września. czytaj więcej »
Wybory Prezydium Rady Rodziców
13 września odbyło się zebranie przedstawicieli klasowych rad rodziców szkoły, na któryn wybrano nowe Prezydium Rady Rodziców Szkoły.   czytaj więcej »
Zapraszamy na SKS
Zapraszamy wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej i Gim. na pozalekcyjne zajęcia sportowe w ramach działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego "Sokół" Ustronie Morskie.   czytaj więcej »
Turniej Piłki Nożnej
W dniu 09.09.2018 r. (niedziela) na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu odbędzie się Turniej Piłki Nożnej reprezentacji szkół podstawowych 10 - cio latków. czytaj więcej »
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
3 września 2018 roku odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej z oddziałami gimnazjalnymi. czytaj więcej »
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 3 września 2018 r. (poniedziałek) o godz. 9.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
Oferta ubezpieczenia
Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim po wystawieniu pozytywnej opinii Dyrektora Szkoły zadecydowała o zmianie ubezpieczyciela uczniów szkoły.   czytaj więcej »
Wykaz podręczników nie objętych dotacją MEN
Lista podręczników do zakupu przez rodziców. czytaj więcej »
DOBRY START
2018-07-01 DOBRY START
DOBRY START to program rządowy, dzięki któremu rodzina otrzyma na każde uczące się dziecko 300 zł wsparcia na skompletowanie wyprawki szkolnej. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<styczeń 2023>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl