Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2015/2016

2016-06-22 Rozkład jazdy gimbusa 24 czerwca
Rozkład jazdy gimbusa i autobusu obowiązujący w dniu zakończenia roku szkolnego - piątek 24 czerwca 2016 r.
 
GIMNAZJUM
I KURS - Ustr. Mor. (gimbus)
6:50 Farma Wiatrowa
6:52 p. Szydłowski
6:59 Kukinia - przystanek
7:01 Kukinia - staw
7:06 p. Baryło
7:12 Szkoła
7:15 Wieniotowo
7:18 Szkoła
7:28 Gwizd - trafostacja
7:30 Gwizd - przejazd kolejowy
7:32 p. Kucharycz
7:35 BP Stacja paliw
7:38 Szkoła
7:43 Sianożęty, ul. Kołobrzeska
7:45 Olszyna II (ul.Malechowska)
7:49 Sianożęty, ul.  Kwiatowa
7:51 Sianożęty, ul. Lotnicza
7:55 Szkoła
I KURS - Rusowo (autobus szk.)
7:30 Rusowo Centrum (szkoła)
7:33 Rusowo Górka
7:35 Rusowo p. Jakierowicz
7:40 Kukinka „SuperFish”
7:45 Olszyna I (ul.Rolna)
7:48 Szkoła
 
SZKOŁA PODSTAWOWA
II KURS - Ustr. Mor. (gimbus)
8:50 Farma Wiatrowa
8:52 p. Szydłowski
8:59 Kukinia - przystanek
9:01 Kukinia - staw
9:06 p. Baryło
9:12 Szkoła
9:15 Wieniotowo
9:18 Szkoła
9:28 Gwizd - trafostacja
9:30 Gwizd - przejazd kolejowy
9:32 p. Kucharycz
9:35 BP Stacja paliw
9:38 Szkoła
9:43 Sianożęty, ul. Kołobrzeska
9:45 Olszyna II (ul.Malechowska)
9:49 Sianożęty, ul.  Kwiatowa
9:51 Sianożęty, ul. Lotnicza
9:55 Szkoła
II KURS - Rusowo (autobus szk.)
9:30 Rusowo Centrum (szkoła)
9:33 Rusowo Górka
9:35 Rusowo p. Jakierowicz
9:40 Kukinka „SuperFish”
9:45 Olszyna I (ul.Rolna)
9:48 Szkoła
 
POWRÓT ZE SZKOŁY – cała trasa
 
10:00 Kl. I - III GIM.   Gimbus
12:00 Kl. I - III SP      Gimbus
14:00 Kl. IV - VI SP    Gimbus
 
Share |
Czytaj także:
Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!
 24 czerwca 2016 r., w skwarze letniego już słońca, odbyło się uroczyste, gorące zakończenie roku szkolnego 2015/2016.  czytaj więcej »
Lato, lato, lato czeka…
 Piosenką „Lato, lato…” uczniowie klas IV – VI pożegnali rok szkolny i powitali wakacje. czytaj więcej »
„Ostatni raz z moją klasą”
 Słowa piosenki „Ostatni raz z moją klasą” były mottem pożegnania gimnazjalistów ze szkołą.  czytaj więcej »
Podręczniki na rok szkolny 2016/2017
 Uwaga Uczniowie i Rodzice - lista podręczników na rok szkolny 2016/202017 opublikowana jest na stronie szkoły oraz w dzienniku elektronicznym. czytaj więcej »
Sukcesy młodych felietonistów
 Felietony gimnazjalistów nagrodzone i wyróżnione. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<grudzień 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl